Новини АПК

Bayer попередив про наслідки угоди між Monsanto і Syngenta

06.07.2015
За повідомленнями ЗМІ, Байєр Кропсайєнс, застерігає, що поглинання Сингента Монсанто потребує генерального перегляду стратегічних основ, зокрема крос-ліцензійних угод від усіх компаній, які займаються НДДКР у галузі.
Bloomberg опублікував коментар виконавчого директора Байєр Кропсайєнс Лайяна Кондона: «Всього шість гравців ринку вкладають кошти в НДДКР в галузі, тож якщо дві найбільших компанії об'єднуються, це неминуче змусить інших учасників переглянути свої стратегії».
 
Другу пропозицію Монсанто було відхилено через невідповідність цінових очікувань і можливих звинувачень у недобросовісній конкуренції. За таких умов , хто б не придбав активи Сингента, це неминуче позначиться на маркетинговій стратегії інших, включаючи напрямки наукових досліджень.
 

Директор Байєр попереджає: «На ринку відбудеться дуже багато змін, пов'язаних з інтелектуальною власністю, зокрема з крос-ліцензуванням внаслідок настільки  великої угоди. Таким чином, буде порушено безліч внутрішніх взаємин, що обов'язково докорінно вплине на стратегію розвитку всіх великих гравців галузі».