Новини АУНТ

Експерти обговорили проблеми реформування Державної інспекції сільського господарства України

01.07.2014
Представники Асоціації «Українське насіннєве товариство» взяли участь в експертній зустрічі, організованій  Проектом USAID АгроІнвест (проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл) з обговорення пропозицій щодо реформування Державної інспекції сільського господарства України. 
В обговоренні взяли участь провідні асоціації АПК, експерти, представники сільськогосподарських підприємств та постачальники матеріально-технічних ресурсів. 
Учасники зустрічі висловили пропозиції щодо підходів реформування інспекції, які в подальшому будуть використані для розробки конкретних пропозицій та увійдуть в основу при розробці Концепції реформування Державної інспекції сільського господарства України. Це, на думку експертів, надасть змогу забезпечити відкритість, прозорість та системність державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі та, як наслідок, створення сприятливих умов для розвитку агробізнесу.
 
Довідка:

Проект працює в Україні протягом з 2011 по 2016 рр. Його метою є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабів виробництва. Крім того, проект сприяє зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи із забезпечення продовольчої безпеки. Він також прагне допомогти українським селянам краще розуміти та захищати свої права і продумано розпоряджатися своєю власністю.  

ДолученняРозмір
Проект реформування ДІСГ.pdf528.3 KB