Новини АПК

Ліквідовано цех з виробництва фальсифікованого насіння

06.07.2015
У Запоріжжі ліквідовано цех з виробництва фальсифікату насіння, продукцію якого реалізовували під виглядом відомих марок.
Зловмисники незаконно використовували знаки для товарів і послуг, правовласниками яких є відомі світові бренди СИНГЕНТА, ПІОНЕР, ЛІМАГРЕЙН, БАСФ, ДЮПОН та інші. Після цього вони реалізовували фактично фальсифіковані товари сільгоспвиробникам на території Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей.
 
Під час досудового розслідування оперативниками обласного УППСЕ здійснено закупівлю засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу на загальну суму 20 тисяч гривень. Згідно з висновком експерта, придбане насіння і хімікати є фальсифікованими та неякісними.
 
За результатами санкціонованих обшуків вилучено чорнову бухгалтерію, понад 10 тисяч мішків для упаковки насіннєвого матеріалу, 20 тисяч індивідуальних поліграфічних елементів захисту від підробки, барвники, бетономішалка, насіннєвий матеріал на суму понад 500 тисяч гривень, 320 одиниць кліше для виготовлення поліграфічних елементів і поліграфічних елементів захисту .
 

У результаті проведених обшуків співробітники міліції запобігли збиткам правовласників на суму понад 6 мільйонів гривень і не допустили реалізації підробленого товару відомих марок.