11.02.2016

Приватне підприємство «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ТИРАС»

Діяльність підприємства: Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насіннямі кормами для тварин.
Офіційний представник в Україні  чеських насіннєвих компаній  «MORAVOSEED» та « OSEVA».
26.01.2016

Приватне акціонерне товариство «Райз-Максимко»

Діяльність підприємства: ПрАТ «Райз-Максимко» - підрозділ компанії «Райз», яка забезпечує дистрибуцію засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив, насіння, сільськогосподарської техніки й запчастин у всеукраїнському масштабі, володіє власною розгалуженою мережею філій і торгових представників, пропонуючи комплексну підтримку та консалтингові послуги кінцевому споживачу. Пропонує насіння гібридних сортів кукурудзи, які створені для вирощування в усіх грунтово-кліматичних зонах вирощування кукурудзи і поєднують в собі посухостійкість та високу міру висихання. 
19.06.2013

Волинська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту сільського господасртва Західного Полісся НААНУ

Діяльність підприємства: вирощування зернових  культур, бобових культур і насіння олійних культур, допоміжна діяльність у рослинництві, дослідження і експериментальні розробки у сфері біотехнологій, дослідження і експериментальні розробки у сфері природних і технічних наук, виробництво хімічної продукції.
10.04.2013

Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича корпорація "Сівер"

Діяльність підприємства: вирощування зернових  культур, бобових культур і насіння олійних культур, відтворення рослин, допоміжна діяльність у рослинництві, дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій.
10.04.2013

Приватне сільськогосподарське підприємство "Синюха"

Діяльність підприємства: вирощування зерновику  культур, бобових культур і насіння олійних культур.
10.04.2013

Товариство з обмеженою відповідальністю "Верблюзька машинно-технологічна станція"

Діяльність підприємства: вирощування зернових  культур, бобових культур і насіння олійних культур, змішане сільське господарство, післяурожайна діяльність, оброблення насіння для відтворення, допоміжна діяльність у рослинництві.
08.04.2013

Приватне підприємство "АГРОТЕХНОЛОГІЇ"

Діяльність підприємства: вирощування зернових  культур, бобових культур і насіння олійних культур, оброблення насіння для відтворення.
21.12.2012

Приватне підприємство "Новагрос"

 

Діяльність підприємства: вирощування зернових та технічних культур, надання послуг у рослинництві, вирощування фруктів, ягід горіхів, культур для виробництва напоїв і прянощів, розведення свиней та інших тварин.
 

21.12.2012

Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України

 

Діяльність підприємства: розробка теоретичних основ та відпрацювання систем неполивного і зрошувального землеробства для різних грунтово-кліматичних зон України; створення сортів і гібридів сільськогосподарських культур, пристосованих до умов південного степу; ведення первинного та елітного насінництва.
 

24.10.2012

Товариство з обмеженою відповідальністю "Світоч-С"

Діяльність підприємства:  вирощування  зернових, бобових культур, і насіння олійних культур, післяурожайна діяльність.
24.10.2012

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Перемога"

 Діяльність підприємства:  вирощування  зернових та технічних культур, м’ясомолочне тваринництво.
24.10.2012

Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранекс-Черкаси"

Діяльність підприємства:  вирощування  зернових, бобових і насіння олійних культур,  оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням, кормами для тварин, допоміжна діяльність у рослинництві, вантажний автомобільний транспорт.
24.10.2012

Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук України

Діяльність підприємства:  дослідження   і розробка в галузі природничих наук
24.10.2012

Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лабунський"

Діяльність підприємства:  вирощування  зернових та технічних культур, розведення ВРХ, свиней, овець, кіз, коней, інших тварин.
23.10.2012

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААНУ

Діяльність підприємства:  селекція, кормових, зернових, зернобобових та олійних культур, виробництво та реалізація оригінального, елітного і репродукційного насіння кормових, зернових, зернобобових та олійних культур, розробка систем кормо виробництва для господарств різних форм власності, науковий супровід технологій вирощування сільськогосподарських культур, створення та використання культурних пасовищ і сіножатей, залуження силових земель, поліпшення кормових і природних угідь.

Опитування

Чи підтримуєте ви необхідність внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал "?