Новини АУНТ

«Українське насіннєве товариство» готове до обʼєднання.

08.06.2015
Загальні збори учасників Асоціації відбулися днями у Києві. На зібрання прибули керівники  насіннєвих підприємств та наукових закладів з усієї України.
Одним з питань порядку денного стала ініціатива низки учасників  щодо обʼєднання профільних насіннєвих   асоціацій в єдину галузеву організацію, що могла б гідно представляти як вітчизняні, так і зарубіжні насіннєві компаній, що нині працюють в Україні
Як розповів експерт Асоціації Геннадій Кійко,  в нашій країні зареєстровано декілька насіннєвих обʼєднань, однак більшість з них або працює  на регіональному рівні, або має  певні обмеження щодо культур. І лише  два  – АУНТ та Насіннєва асоціація  України – є справді потужними та впливовими структурами, що можуть відстоювати інтереси своїх учасників, надавати допомогу  у вирішенні проблемних питань, та мають необхідий потенціал для  формування державної політики в галузі насінництва.
–                   Ми вже провели перемовини з нашими колегами з НАУ та отримали попередню згоду щодо  обʼєднання двох асоціацій, –  пояснив Геннадій Кійко. – Наші подальші кроки  чітко визначені статутними  документами, які допускають подібне злиття. Зараз немає ніяких розбіжностей і всі ми чудово розуміємо, що таке обʼєднання – наразі життєво необхідний крок, воно  адже дасть додаткові важелі та нові можливості для кожного  учасника насіннєвого ринку.