Новини АПК

Держсільгоспінспекція сертифікуватиме насіння до кінця місяця

19.09.2016

Уряд прийняв рішення про відстрочення зменшення граничної чисельності працівників Держсільгоспінспекції до 1 жовтня 2016 року для забезпечення виконання функцій з проведення сертифікації насіння і садивного матеріалу, розпочатої в цьому році.

 

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 614 від 8 вересня 2016 року.
Як наголошується в документі, заключними та перехідними положеннями Закону України від 8 грудня 2015 р № 864-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність з європейськими та міжнародними нормами та стандартами» встановлено, що сертифікація насіння і садивного матеріалу, не завершена до набрання чинності цим Законом, проводиться відповідно до законодавства, що діяло на момент подачі повідомлення про проведення сертифікації насіння і садивного матеріалу.
Після завершення розпочатих Держсільгоспінспекцією в цьому році заходів з проведення сертифікації насіння і садивного матеріалу такі функції буде виконувати Держпродспоживслужба.

Для довідки: Нагадаємо, 10 вересня 2014 року Кабмін прийняв рішення про ліквідацію Держсільгоспінспекції. Тепер відповідні функції повинні передати Держпродспоживслужбі, але рішення про відстрочення вже приймалося кілька разів.