06.01.2017

Асоціація «Українське насіннєве товариство» вітає усіх з Різдвом Христовим!

У це світле свято бажаємо миру і спокою в кожному домі. А ще –  добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! 

09.12.2016

Профільні насіннєві об’єднання закликають уряд вжити заходів щодо забезпечення сертифікації насіння

Асоціація «Українське насіннєве товариство разом зі іншими галузевими і бізнесовими  об’єднаннями направила відкрите звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому наголошується на необхідності забезпечити безперервність сертифікації насіння, оскільки від цього залежатиме посівна кампанія 2017 року.
20.11.2016

Асоціація «Українське насіннєве товариство» вітає всіх працівників сільського господарства з професійним святом!

 Бажаємо  вам професійного зростання, процвітання та прибутковості. Завжди досягати бажаної мети та отримувати справжнє задоволення від своєї справи!

29.08.2016

Бажаємо золотих нагород та нових рекордів!

27 серпня Асоціація «Українське насіннєве товариство» урочисто проводжала на XV літні Паралімпійські ігри жіночу збірну України з волейболу. Наші спортсменки отримали від представників АУНТ квіти, подарунки та найщиріші побажання  найвищих нагород на  головному світовому спортивному турнірі.
28.10.2015

Насіннєві асоціації України закликають Уряд до діалогу щодо законодавчого урегулювання питань сертифікації насіння та охорони прав на сорти рослин.

Асоціація «Українське насіннєве товариство» та Насіннєва асоціація України завертаються до Кабінету Міністрів України,   Міністерства аграрної політики та продовольства, інших зацікавлених органів  виконавчої влади з проханням забезпечити прозорість та ефективне обговорення під час створення нової організаційної моделі здійснення функцій сертифікації насіння та охорони прав на сорти рослин.
08.06.2015

«Українське насіннєве товариство» готове до обʼєднання.

Загальні збори учасників Асоціації відбулися днями у Києві. На зібрання прибули керівники  насіннєвих підприємств та наукових закладів з усієї України.
08.05.2015

Перспективи розвитку ринку сої в Україні доволі оптимістичні

Асоціація «Українське насіннєве товариство» взяла участь у третій конференції, організованій  ІА «АПК-Інформ», «Український ринок сої: перспективи розвитку в 2015-2020 рр.».
20.03.2015

До уваги учасників Асоціації!

На адресу АУНТ надійшла відповідь від керівництва Державної інспекції сільського господарства України щодо запиту нашої асоціації про неналежну роботу вимірювальних лабораторій по визначенню посівних якостей насіння та вжиті заходи з відновлення їх повноцінної роботи.
19.03.2015

Голосування за кандидатуру нового виконавчого директора Асоціації "Українське насіннєве товариство"

Шановні учасники Асоціації "Українське насіннєве товариство", просимо Вас заповнити  ФОРМУ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ  (проголосувати) та направити електронною поштою на адресу Асоціації "Українське насіннєве товариство" [email protected]   до 25.03.2015 року.

Опитування

Чи підтримуєте ви необхідність внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал "?