21.08.2017

Кабмін затвердив процедуру експертного визначення якості насіння і садивного матеріалу

18 серпня на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено порядок «Арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу» і порядок «Оформлення заяв для проведення арбітражного визначення якості насіння і садивного матеріалу». Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.
27.07.2017

Сьогодні в Україні висівається 80% травмованого насіння зернових — Леонід Фадєєв

Аналіз показує, що при сьогоднішній збиральній і післязбиральній технології обробки зерна, висівається близько 80% травмованого насіння.
07.07.2017

Сім типових помилок українських «агроекспертів»

 Цікаві думки президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекса Ліссітси.

07.07.2017

МВФ відкладе виділення траншу Україні через неготовність прийняти земельну реформу - Гройсман

Міжнародний валютний фонд відкладе виділення наступного траншу Україні в розмірі до $ 1,9 млрд. через неготовність Парламенту до кінця поточної сесії (15 липня) прийняти земельну реформу, яка передбачає можливість купівлі-продажу землі сільгосппризначення громадянами України.
07.07.2017

Іноземці купують насіння української селекції

Про це повідомив президент НААН Ярослав Гадзало в інтерв'ю AgroPolit.com.
За його словами,  Національна академія аграрних наук України (НААН) отримує багато замовлень на покупку насіння від інших держав.
24.02.2017

Сертифікацію насіння та садивного матеріалу відновлено

21 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено Порядок проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу.
17.10.2016

Через законодавчі прогалини сертифікація українського зерна опинилося поза законом – заява

На сьогодні, ситуація із сертифікацією зерна в Україні є критичною, так як Державну інспекцію сільського господарства ліквідували, а нового органу не створено, тому фактично зерно вироблене в Україні останнім часом опинилося пози законом. Про це повідомляє Українська зернова асоціація, передає УНН.
19.09.2016

Держсільгоспінспекція сертифікуватиме насіння до кінця місяця

Уряд прийняв рішення про відстрочення зменшення граничної чисельності працівників Держсільгоспінспекції до 1 жовтня 2016 року для забезпечення виконання функцій з проведення сертифікації насіння і садивного матеріалу, розпочатої в цьому році.

 

06.07.2015

Ліквідовано цех з виробництва фальсифікованого насіння

У Запоріжжі ліквідовано цех з виробництва фальсифікату насіння, продукцію якого реалізовували під виглядом відомих марок.
06.07.2015

Bayer попередив про наслідки угоди між Monsanto і Syngenta

За повідомленнями ЗМІ, Байєр Кропсайєнс, застерігає, що поглинання Сингента Монсанто потребує генерального перегляду стратегічних основ, зокрема крос-ліцензійних угод від усіх компаній, які займаються НДДКР у галузі.
02.07.2015

Олександр КОЧУБЕЙ: «Втрата вітчизняного насінництва та селекції — це втрата продовольчої незалежності України» - інтервʼю газеті «Урядовий курʼєр»

Питання відродження вітчизняного насінництва турбує аграріїв не перший рік. «УК» неодноразово порушував цю проблему, і позаторік у Міністерстві аграрної політики та продовольства навіть заявляли, що вже за кілька років під час посівних кампаній ми використовуватимемо тільки вітчизняне якісне насіння.
19.06.2015

Державна підтримка виробництва вітчизняного насіння високих генерацій зупинена – президент НААН

«Система державної підтримки виробництва вітчизняного насіння високих генерацій повністю зупинена», - про це заявив президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало на Дні поля, який відбувся в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення в Одесі.

11.06.2015

В ЄС схвалили систему контролю та сертифікації насіння зернових в Україні

Експерти ЄС схвалили систему контролю та сертифікації насіння зернових культур в Україні.

Опитування

Чи підтримуєте ви необхідність внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал "?